Hakkımızda

Taksim Danışmanlık, belgelendirme, danışmanlık, eğitim, ISO belgeleri, CE belgesi, sosyal uygunluk danışmanlığı alanlarında uzmanlaşmış bir firmadır. Müşterilerimizin iş süreçlerini ve kalite standartlarını artırmak için çözümler sunuyoruz.

Belgelendirme ve danışmanlık hizmetlerimiz ile müşterilerimizin ulusal ve uluslararası standartlara uygunluğunu sağlıyoruz. Ayrıca, eğitim hizmetlerimizle müşterilerimizin personellerinin bilgi ve becerilerini geliştirmelerine yardımcı oluyoruz.

ISO belgeleri ve CE belgesi alanında uzman ekibimiz, müşterilerimizin ürünlerinin kalite ve güvenlik standartlarına uygunluğunu garanti ederken, sosyal uygunluk danışmanlığı hizmetimizle müşterilerimizin toplumsal sorumluluklarını yerine getirmelerine yardımcı oluyoruz.

Taksim Danışmanlık olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarını analiz ediyor, en uygun çözümleri sunuyor ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımızla çalışıyoruz. Siz de Taksim Danışmanlık’a başvurarak iş süreçlerinizi daha kaliteli ve verimli hale getirebilirsiniz.

Taksim Danışmanlık olarak sizlere hizmet vermekten büyük bir mutluluk duyuyoruz

VİZYONUMUZ

Kurumsal Sürdürülebilirlik çalışmaları kapsamında global çapta tanınmış ve hizmet sağlayan, Türkiye’nin en iyi danışmanlık, eğitim ve etkinlik tasarımı firması olmak.

MİSYONUMUZ

Hem kendi bünyesinde hem de firmalara sağladığı hizmetlerle gezegene, insanlığa ve canlı yaşamının sürdürülebilirliğine katkı sağlayan duyarlı bir firma olmak.
Yetkin çalışanları ile sürdürülebilirlik konusunda müşteriye verimli ve etkin çözümler üreten lider firma olmak.
Çalışanlarına, çevreye ve tüm paydaşlarımıza karşı duyarlı ve güvenilir bir firma olmak.

TEMEL DEĞERLERİMİZ

· Ulusal ve Uluslararası Kültürellere Saygı

· Müşteri ve Çalışan Memnuniyeti

· Sorumluluk Bilinci

· Sosyal Medya Sorumluluğu

· Eşitlik ve Güvenilirlik

Scroll to Top